У листопаді український народ традиційно відзначає День пам’яті жертв Голодомору. Проте пам’ять про жахливі події 30-х років не обмежується лише цим днем. Протягом листопада в обласному літературно-меморіальному музеї М.Островского було проведено інтерактивні уроки, присвячений цій болючій для українського народу темі – Голодомор 1932-33 років.
![24059177_1227060637394824_3226760843547267364_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/11/24059177_1227060637394824_3226760843547267364_n-300x225.jpg)
![24129832_1227060737394814_6309655866692204011_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/11/24129832_1227060737394814_6309655866692204011_n-300x225.jpg)
Відвідали уроки учні шкіл міста Шепетівки та району. Під час заходу вони працювали з картою України, позначаючи чорними плямами території, де Голодомор забрав найбільше життів, переглядали кінохроніку тих часів. Найбільш емоційною була частина уроку, коли діти ламали хліб і запалювали свічку в пам’ять всіх жертв Голодомору, а також як обіцянку про недопущення повтору цієї трагедії в майбутньому.
![IMG_20171121_135027](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/11/IMG_20171121_135027-168x300.jpg)