У приємному передчутті свята читачі обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка. Адже вони поринули у атмосферу новорічних забав. Бібліо-вечорниці “Цей чарівний Новий рік” , розважальна програма “Диво зимової казки”, новорічна пригода для наймолодших, різноманітні майстер-класи – все це чекало на діток у бібліотеці. Цікаві вікторини, конкурси, ігри, танці створили атмосферу дружелюбності та веселості. Діти познайомились з традиціями святкування Нового Року в Україні та різних куточках світу. Кого тут тільки не було – Чарівниця, улюблені мультяшні герої – Сімка, Нолик, принцеса Софія та чаклун Седрик, Відьмочка та Бешкетниця і , навіть, прибульці із космосу… Зимова казка підготувала дітям багато несподіванок та сюрпризів – цікаві вікторини, конкурси, хороводи… А яка вже радість була у читачів, коли завітали Снігурка і Дід Мороз!… Кожен хотів розповісти віршик, заспівати новорічну пісеньку, аби отримати подарунок.
![SAM_8699](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/12/SAM_8699-300x200.jpg)