kalendar2015_b

«Поетична весна – 2018»

Напередодні Всесвітнього дня поезії, який відзначається  щорічно 21 березня, в Кам’янець-Подільській міській центральній бібліотеці імені Костя Солухи ожила та  запанувала  атмосфера хорошого настрою та очікування зустрічі із талановитими особистостями. Уже третій рік поспіль в бібліотеці  відбувається конкурс  поетів-аматорів  «Поетична весна». Цьогоріч він  зібрав учасників із м. Кам’янця-Подільського, м. Хмельницького, Львівської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Мета конкурсу – популяризація жанру поезії, виявлення творчих здібностей поетів-аматорів, надання можливостей всім бажаючим продемонструвати свою майстерність у виконанні власних поетичних творів, обмін досвідом, зміцнення творчих зв’язків між літературними об’єднаннями та самодіяльними авторами.

 

Поети змагалися у трьох вікових категоріях:

•    від 10 до 15 років

•    від 16 до 35 років

•    від 36 і більше років

 

Рівень майстерності  виконання поезії та акторське мистецтво конкурсантів визначало журі у складі:

Євгенії Заславської – голова журі (письменниця, член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки письменників України, м. Одеса).

Оксани Почапської (поетеса, член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки письменників України, доцент кафедри журналістики КПНУ ім. І.Огієнка).

Ніни Латюк (викладач–методист вищої категорії коледжу культури і мистецтв, поетеса).

Інни Семенків (викладач Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, керівник народного аматорського театру міського будинку культури).

 

Володаркою Гран-прі конкурсу поетів-аматорів  «Поетична весна-2018» стала Аліна Туришин.

 

Дипломи переможців  у конкурсі  поетів-аматорів отримали:

у першій віковій категорії :

Софія Романюк – диплом I-го ступеню;

Діана Поліщук – диплом IІ-го ступеню;
Гліб Гриців – диплом IІІ-го ступеню;

 

у другій віковій категорії:
диплом I-го ступеню -Вероніка Мелісова;

диплом IІ-го ступеню – Діана Королюк;

диплом IІІ-го ступеню -Леся Приліпко-Руснак;

 

у третій віковій категорії переможцями стали:

Світлана Кремінська – диплом I-го ступеню;

Тетяна Дорошенко – диплом IІ-го ступеню;

Людмила Машталер – диплом IІІ-го ступеню;
Інші учасники конкурсу були відзначені у номінаціях:

 

«Любов до слова» – Надія Василюк, Кароліна Гонтар;

«Творчий пошук» – Марія Гораш,  Дар’я Калинюк;

«Творчий задум» – Катерина Черній;

«Оригінальність» – Назар Гриців, Вікторія Потапська;

«За активну участь» – Богдан Ісарчук;

«За Гімн поетичному фестивалю» – Юлія Ковальчук;

«За майстерне виконання» – Анастасія Лінник,

Павло Чайка та Аліна Політико;

«Краща дитяча поезія» - Анастасія Паламарчук;

«Яскрава індивідуальність» – Інна Потапова;

«Патріотична поезія» – Ганна Сус;

«Гумор» – Антоніна Воронюк.20180317_133055 20180317_135519 20180317_152056 20180317_132753