kalendar2015_b

Презентація історично-дослідницького проекту «Інтерактивна культурно-туристична мапа Хмельниччини»

21 березня  в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася презентація дослідницького проекту “Інтерактивна культурно-туристична мапа Хмельниччини». Це сайт, який  створено старшокласниками гімназії №2   в рамках  освітньої програми «Історія  моєї громади. Минуле  для спільного майбутнього» у межах проекту «Конкурс з історії в Білорусії, Грузії, Молдові та Україні». Проект  реалізується представництвом DVV International (Асоціації Німецьких Народних Університетів) в Україні у партнерстві з Фондом Коербера та у співпраці з Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін “Нова Доба”, міжнародною мережею історичних конкурсів EUSTORY за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Ідеї цього проекту базуються на досвіді діяльності міжнародної мережі історичних конкурсів EUSTORY, що ініціює проведення історичних молодіжних конкурсів у 25 країнах Європи, у тому числі й     Україні. Європейська мережа EUSTORY є наймасштабнішим у Європі проектом  щодо залучення молоді до дослідження та критичного аналізу історичного минулого. Мета проекту, використовуючи можливості Google Maps, створити інтерактивну культурно-туристичну мапу Хмельницького та Хмельницької області, з нанесенням на неї  пам’яток історико-культурної спадщини;  створення фестивальної карти міста та області; створення коротких та докладніших описів до об’єктів, нанесених на мапи; прокладання цікавих туристичних маршрутів містом та  областю.

Під час презентації гімназисти спільно із тьютором  проекту – Оксаною Володимирівною Степановою, спеціалістом вищої категорії, викладачем   історії гімназії №2, керівницею  команд та учасницею  міжнародних, всеукраїнських та загальноміських проектів, представляли  можливості, які  пропонує  створений ними сайт, на якому  нанесено багато ними ж розроблених маршрутів. Також на сайті можна знайти  короткий опис усіх розташованих там  об’єктів. Усі фотографії, а їх понад 200, теж  робили власноруч   фотографи  сайту,  старшокласниці  гімназії  Анастасія  Потурняк   та Вікторія  Смоляр.

У ході  розробки сайту підлітки неодноразово зверталися до фонду краєзнавчого відділу юнацької бібліотеки,  а провідний бібліотекар   читального  залу Леся Романюк була однією із консультантів проекту.DSCN7188 DSCN7196 DSCN7183 DSCN7184

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Грудень 2024
П В С Ч П С Н
« Кві    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031