Форум-театр організували днями обласна бібліотека для юнацтва, Патрульна поліція міста та ГО «Молодь за краще майбутнє» для учнів Хмельницької СЗОШ №12 в рамках проекту ПОЛіС спільно з IREX. Підлітки підготували декілька театральних мініатюр, в яких зобразили моменти правопорушень неповнолітніх задля того, щоб під час форум-театру спільно з патрульною поліцією міста зачепити питання булінгу, вживання неповнолітніми алкоголю та наркотиків, насильства у родині та ін. У коротких паузах між виступами, на сцену виходили полісмени та роз’яснювали глядачам у залі про наслідки вчинення незаконних дій, а також радили, як себе поводити у небезпечних ситуаціях і до кого звертатися по допомогу.
У нашому місті захід подібного формату відбувся вперше. Дана методика виховання правосвідомості ще мало поширена в Україні, тому форум-театр одразу набув широкого розголосу серед інших шкіл, які теж виявили бажання взяти участь в цьому проекті. Темою вистав та обговорень можуть бути різні проблеми суспільства – відносини між представниками різних націй, культур, проблеми ВІЛ-інфікованих, людей з інвалідністю, питання, що стосуються здорового способу життя і так інше.
![30019701_1943222959340444_1301715040_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/04/30019701_1943222959340444_1301715040_n-300x225.jpg)