24 квітня 2018 року при управлінні культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації відбулось засідання атестаційної комісії 3-го рівня. З метою активізації творчої професійної діяльності педагогічних працівників, стимулювання їх цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності, росту професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу, безперервної фахової та загальної освіти, якісної роботи, підвищення відповідальності за результати навчання і виховання, забезпечення соціального захисту компетентної педагогічної праці проведено чергову атестацію педагогічних працівників навчальних закладів та навчально-методичних установ сфери культури області.
![30874926_1712924838763937_1812283066_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/04/30874926_1712924838763937_1812283066_n-300x168.jpg)