28 червня в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся фінал турніру з настільних ігор у підліткових клубах міста.
![36247852_1780015328734362_917881712845783040_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/07/36247852_1780015328734362_917881712845783040_n-300x225.jpg)
Впродовж 10 днів діти і підлітки збиралися в клубах за місцем проживання, щоб весело та з користю провести вільний час за найсучаснішими настільними іграми. Активно відбувались турніри в підліткових клубах «Мустанг», «Вікторія», «Фантазія» та ін. Всього за час проведення турніру в ньому взяли участь понад 200 осіб.
![36299144_1784734311595797_8681511446598647808_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/07/36299144_1784734311595797_8681511446598647808_n-300x225.jpg)
На фінальні ігри завітали до бібліотеки і учасники попередніх змагань у підліткових клубах і новачки. Майже 40 прихильників настільних ігор мали змогу освоїти найсучасніші настолки та спробувати свої сили в командній грі.
![36347780_1784730464929515_3298817071269281792_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/07/36347780_1784730464929515_3298817071269281792_n-300x225.jpg)
Декілька годин пролетіли активно та динамічно! Кожен з учасників отримав приз від організаторів. Проект реалізували ГО “Молодь за краще майбутнє” в рамках програми Британської ради “Активні громадяни” , спільно з управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради , Молодіжним центром розвитку “Міст” та Хмельницькою обласної бібліотекою для юнацтва.