31 жовтня представники молодіжних громадських організацій міста зібралися в приміщенні міської ради, щоб поговорити про проект “Молодіжна столиця України” та про те, що уже зроблено для них у Хмельницькому.
При нагоді відзначили і найкращих партнерів місцевої молоді – організації що найактивніше долучаються до молодіжних заходів.
Приємно відзначити, що активна участь Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва в реалізації молодіжних проектів не залишилась поза увагою влади обласного центру. Колектив нагороджений Грамотою Хмельницької міської ради «За особистий внесок у формування та реалізацію молодіжної політики і підтримку молодіжних ініціатив». Також ж грамотою відзначена провідний бібліотекар книгозбірні, тренер тренерів в рамках проекту «Молодіжний працівник», фасиліта́тор Британської ради та координатор волонтерів – Леся Романюк.![45167906_336952103776838_462813443750100992_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/11/45167906_336952103776838_462813443750100992_n-300x225.jpg)