Вшанували пам’ять жертв Голодомору в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. Хранителі загальнолюдської культури й національних цінностей Державного історико-культурного заповідника “Межибіж”, зокрема, провідний науковий співробітник Вероніка Візнюк провела День музею у бібліотеці.
Читачі дізналися про Музей жертв Голодомору, створений Народним художником України Миколою Мазуром, що діє на території заповідника.
Знайомство з віртуальною експозицією Музею жертв Голодомору, літературою та діяльністю заповідника допомогло читачам усвідомити, які складні випробування випали на долю українців. Оскільки, Хмельниччина впродовж 1932-1933 років втратила 34тисячі 347 осіб.
Книги та матеріали періодичних видань про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців, тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль 1932-33років – все це представлено на книжковій експозиції. Адже, зберегти пам’ять про жахливі події в історії рідної країни –обов’язок усіх та кожного.
![SAM_2644](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/11/SAM_2644-300x200.jpg)