У Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці з нагоди відзначення Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта Злуки відбувся історичний урок єднання «Соборність України: від ідеї до сьогодення».
У заході взяли участь: Андрій Попик – викладач Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту; Олексій Наконечний – офіцер командування військової частини А 4239; Анастасія Чеглакова – керівник сімейного клубу толерантності «Разом»; Антоніна Джал – практичний психолог міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Під час заходу говорили про найважливіші події в історії України, які безпосередньо вплинули на нашу державу та історичну пам’ять сьогодні; звучали патріотичні пісні у виконанні подільського барда Леоніда Мазура та студентки Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту Яни Савицької.
До уваги присутніх була представлена книжкова виставка «Соборність. Єдність. Неподільність»
![IMG_2125](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/01/IMG_2125-300x200.jpg)