Другий місяць поспіль увага українського суспільства прикута до долі військовополонених моряків, захоплених російською стороною у Керченській протоці за, начебто незаконний перетин державного кордону Російської Федерації, яких держава-агресор протиправно утримує під вартою у слідчих ізоляторах міста Москви.
Вся Україна об’єдналася навколо підтримки полонених військовослужбовців, аби нагадати світу про агресію Росії, про наших моряків, та привернути увагу як наших громадян, так і міжнародної спільноти до тих, кого незаконно утримують у російських в’язницях.
У м. Шепетівка проживають члени сім’ї полоненого військовослужбовця Цибізова Сергія Андрійовича. На знак солідарності та підтримки українських військовополонених моряків, захоплених російською стороною у Керченській протоці заклади культури та мистецтва області долучились до Всеукраїнського флешмобу.![51735403_382864475833442_4945674456459640832_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/02/51735403_382864475833442_4945674456459640832_n-300x200.jpg)
В рамках відкриття виставки «Бірючий 018 або Неошаманізм. Сила Ритуалу» в Хмельницькому обласному художньому музеї проведено флешмоб на підтримку українських моряків. Працівники та відвідувачі музею, гості заходу власноруч зробивши паперові кораблики зі словами: «Сергій Цибізов», «Волю», «Чекаємо на Батьківщині», «Надія додає сенсу у житті» долучились до підтримуючого флешмобу «Повертайся додому» на честь полоненого українського моряка, 21-річного Сергія Цибізова.![51567729_2116303148439411_7093495594399825920_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/02/51567729_2116303148439411_7093495594399825920_n-300x200.jpg)
У Хмельницькому академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького на знак солідарності та підтримки українських моряків, артисти на чолі з головним режисером Дмитром Гуcаковим провели флешмоб «Сергій Цибізов – ти з нами!».
Якір як символ надії моряків утворили працівники Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки, також приєднавшись до флешмобу #Цибізов, #poloneni_moryaki, #Хмельницький, #Обєднаємося, #флешмоб, #ВОЛЮ, #Полонені_моряки.![51933283_2546567472024671_839745589032779776_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/02/51933283_2546567472024671_839745589032779776_n-300x207.jpg)
Маленькі читачі бібліотеки Хмельницької обласної бібліотеки активно доєдналися до Всеукраїнського флешмобу “Об’єднаємося разом” в підтримку 24-х українських військовополонених морякі. # Ми чекаємо, #дякуємо _за_службу #підтримуємо наших моряків.![51716698_2508410565840807_2307988371147849728_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/02/51716698_2508410565840807_2307988371147849728_n-300x200.jpg)
Колектив кінотеатру Планета також підтримав нашого земляка! Тримайся! Ми з тобою!![51718697_588632251604627_2868049027054698496_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/02/51718697_588632251604627_2868049027054698496_n-300x225.jpg)
«Свободу Сергію Цибізову!!!», «Відновимо кордони України!!!» – саме так прозвучали гасла на майданчику біля обласної бібліотеки для юнацтва. Бібліотекарі спільно з учнями Хмельницького колегіуму №16 долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Об’єднаємося разом», який наразі відбувається в багатьох містах України.
![51590759_1926935360765945_4931515645796810752_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/02/51590759_1926935360765945_4931515645796810752_n-300x225.jpg)
Сподіваємося, що підтримка наших моряків флешмобами, які проводять заклади культури області, додасть сили та витримки нашим полоненим морякам.