У Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці за сприяння Хмельницької обласної громадської організації Подільський центр «Гендерна Рада» відбулась презентація книги та виставки картин «Це теж зробила вона».
![66209539_1179926542186974_7382963200305659904_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/07/66209539_1179926542186974_7382963200305659904_n-300x194.jpg)
«Це теж зробила вона» – нова ілюстрована книга з проекту про видатних українок, мета якого – відкрити українцям та українкам незаслужено обділені увагою імена відомих українок, що досягли виняткового успіху в своїх галузях і часто впливали на хід світової історії. Книжка-картинка створена в співпраці Національного демократичного інституту Міжнародних Відносин та Видавництва «Видавництво».
![66644774_1179927428853552_1657173127836205056_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/07/66644774_1179927428853552_1657173127836205056_n-300x192.jpg)
На зустрічі говорили про місце та роль українських жінок в суспільстві, їхній внесок та досягнення, суспільні стереотипи та перешкоди на шляху до успіху, а також заслухали три історії про видатних українок з нового другого тому. Одна з ілюстраторок Наталка Сойко розповіла про свій творчий внесок в проект. Представниця інституту Анастасия Яновицька урочисто презентувала примірники нового видання бібліотекам області, 29 примірників надійдуть безкоштовно до центральних міських, районних бібліотек, де планують організувти голосні читання.
![IMG_5355](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/07/IMG_5355-300x200.jpg)