У багатьох гарбуз асоціюється з Геловіном. Та не зважаючи на те, що з кожним роком популярність цього свята зростає, багато хто негативно ставиться до його відзначення. Тому бібліотекарі відділу абонемента Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва 4 та 5 листопада запропонували альтернативу американському святу – українську гарбузову вечірку. Учні колегіуму №16 імені В. Козубняка із задоволенням взяли участь у розвагах та конкурсах, присвячених головному символу свята – гарбузу. Кумедні театралізовані сценки, конкурси, гарбузові смаколики, неочікувані сюрпризи – створили справжню атмосферу неймовірного свята!! Гості вечірки дізналися, що гарбуз – це справжня вітамінна бомба і багато українських звичаїв пов’язано саме з ним. Юні читачі показали неабияку акторську майстерність під час театралізованої вистави «Гарбузик-боягузик» за Павлом Глазовим. А на завершення вечірки поласували смачними та корисними солодощами з гарбуза.![IMG-e98f40d1ff86889b3edf9cfe1b4f9ada-V](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-e98f40d1ff86889b3edf9cfe1b4f9ada-V-300x168.jpg)