Напередодні Новорічно-Різдвяних свят в Хмельницькій обласній державній адміністрації відбулась зустріч-знайомство голови адміністрації Дмитра Габінета та керівників релігійних громад області християнського спрямування.
У ході зустрічі були обговорені питання державно-церковних стосунків в області.
Голова облдержадміністрації в наголосив про готовність держави захищати права і законні інтереси всіх релігійних організацій, сприяти встановленню відносин взаємної релігійної і світоглядної терпимості й поваги між віруючими різних віросповідань та їх релігійними організаціями.![20191227_143730](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/12/20191227_143730-300x258.jpg)