Новорічно-різдвяні свята, мабуть, найсвітліші та найочікуваніші у повсякденному житті. Їх люблять і діти, і дорослі. Сьогодні маленькі екскурсанти на деякий час поринули у чарівний світ, створений творчою уявою та фантазіями наукових співробітників Хмельницького обласного краєзнавчого музею. Так, вихованці ДНЗ № 49 розважилися, беручи участь у квест-програмі «Як сніжинки музей прикрашали», та допомогли відшукати сніжинки, що заховалися серед експонатів. Діти ознайомилися з цікавими історіями з музейної скарбнички та відчули себе у ролі шукачів новорічних скарбів.![IMG_20200115_102900](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20200115_102900-300x225.jpg)