Напередодні Різдва, 6 січня у приміщенні музею історії міста Хмельницького, викладач відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Хмельницької дитячої музичної школи № 3 Богдан Крулик провів для хмельничан майстер-клас з виготовлення української народної глиняної іграшки.
Народна іграшка є спадщиною подібно до рідної мови, казки, пісні.
Мистецтво української народної іграшки є особливим типом художньої творчості, що інтегрує у собі різні види народного мистецтва, поєднує матеріальні і духовні здобутки української культури, утверджує талановитість нашого народу.
Виготовлена власноруч іграшка — це не просто чергова забавка для дитини, а ще й своєрідний оберіг, що акумулює в собі любов, тепло і турботу.
![IMG_5639](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/01/IMG_5639-300x225.jpg)
![IMG_5635](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/01/IMG_5635-225x300.jpg)