Вже вдруге у м.Деражні за ініціативи відділу культури, національностей та релігій відбувся районний фестиваль колядок і щедрівок «Україна колядує», який зібрав 22 аматорських колективи з різних куточків району біля головної ялинки міста. Організатори заходу – працівники районного будинку культури створили глядачам атмосферу українського свята, продемонстрували різнобарвну гамму колядок і щедрівок, різдвяні традиції і обряди нашої деражнянщини.
Так продовжують жити традиції наших дідів та прадідів.
![12509606_172505563111421_8032157364304064907_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/01/12509606_172505563111421_8032157364304064907_n-300x225.jpg)
![12541003_172504913111486_5896230962185621339_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/01/12541003_172504913111486_5896230962185621339_n-300x225.jpg)