kalendar2015_b

Боги війни

Напередодні одного з головних державних свят України – Дня Соборності в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Миколи Островського відбулася презентація пересувної фотовиставки «Боги війни».
Експозиція виставки складається з фотознімків, які розповідають про трагічні й, водночас, героїчні сторінки новітньої історії української держави. Авторами фотознімків є бійці добровольчого батальйону «Фенікс». Здебільшого, усі вони були зроблені в період із жовтня 2014 року по лютий 2015 року.
Фотовиставка – це не тільки візуальна демонстрація образів, але й окремі історії – життєві розповіді про кожну з них. Вони показують, що життя людини на визвольній війні – це не знищення, а навпаки, захист кожного з нас – громадян України.
В ході презентації фотовиставки відбулася зустріч з Андрієм Рибцовим – командиром артилерійської батареї добровольчого батальйону «Фенікс», нагородженого орденом Богдана Хмельницького та його дружиною, волонтером Наталією Рибцовою, яка й представила цей проект; були показані фрагменти аматорського відео про бойові будні наших захисників. У виконанні соліста обласної філармонії Ігоря Білого прозвучали авторські пісні про події на Сході України та героїзм захисників Батьківщини.
На презентацію фотовиставки були запрошені представники громадських організацій, волонтери, творча інтелігенція, студентська та учнівська молодь міста.
Цей виставковий проект дозволив об’єднати зусилля захисників України, освітян, просвітян, молоді навколо свідоцтв героїчного сьогодення як основи боротьби за цілісність і незалежність нашої держави.
FotorCreated

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Травень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031