За гарною традицією учні та викладачі Хмельницької дитячої музичної школи №3 – учасники фольклорного ансамблю «Златограйчик» (керівник Царик З.В.) та вокальний ансамбль викладачів «Anima» привітали мешканців мікрорайону «Озерна» з Новорічними та Різдвяними святами.
Вони заспівали щедрівки й різдвяні вертепні пісні, щедро посіваючи зерном достатку і добра, бажаючи миру, здоров’я, благополуччя і злагоди в родинах на новий 2016 рік. Адже, вивчення і відновлення народних традицій – одне з основних завдань, що ставить перед собою і колектив Хмельницької дитячої музичної школи №3 .
![P1130018](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/01/P1130018-300x225.jpg)
![image-6d4735f3c3b8ef67d03790b26ec40cdcb98927028554629b0bce0c26620e8734-V](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/01/image-6d4735f3c3b8ef67d03790b26ec40cdcb98927028554629b0bce0c26620e8734-V-300x168.jpg)