kalendar2015_b

Голокост – пам’ять і попередження

27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті  жертв Голокосту. Обласна бібліотека для юнацтва провела ряд заходів, приурочених до цієї події, зокрема 28 січня спільно з благодійним фондом «ХЕСЕД БЕШТ» проведено Годину історії «Голокост і пам’ять».  Працівники фонду Галина Атаманчук та В’ячеслав Нагнибіда презентували читачам бібліотеки матеріали пересувної виставки з експозиції музею Голокосту, який діє  при фонді «ХЕСЕД БЕШТ». Матеріали виставки нікого не залишили байдужими,адже  вони відображають глибину трагедії  Катастрофи, розкривають найважливіші події та явища в історії євреїв Європи, України  та нашого Подільського краю. При створенні експозиції  були використані дослідження  істориків України та Європи, досвід музеїв світу. Для відвідувачів бібліотеки демонструвався відеофільм «Голокост і Україна»   та представлена книжкова виставка із  фонду бібліотеки  для юнацтва та фонду «ХЕСЕД БЕШТ» з виданнями про історію єврейського народу, його культуру, релігійні вірування та сучасність.

А напередодні працівники бібліотеки  провели історичний урок  «Голокост – пам’ять і попередження » в військовій частині А 0553.

Розповідь завідуючої відділом Ірини Міщенко про трагедію, яку євреї називають Шоа – це продовження циклу історичних студій, які  регулярно  проводяться для особового складу військової частини – з якою у  бібліотеки дружні стосунки вже багато років. Молоді солдати і офіцери, які пройшли випробування війною, з розумінням сприймали розповідь про геноцид єврейського народу в роки Другої Світової війни та історії героїчних вчинків  Праведників Світу , які ризикуючи своїм  життям і життям своїх рідних , рятували євреїв.  До уваги присутніх був представлений  відеофільм «Бабин Яр»  та  огляд книжкової виставки з фонду бібліотеки.

IMG_1459IMG_1450DSC00027

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Червень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930