Рясний пухнастий сніг, льодяна «крупа», щедра злива, замети майже в людський зріст, суцільне «скло» на дорозі і біле-біле море снігів у миколаївських степах… Отакі природні реалії супроводжували творчу сотню «Рух до перемоги» у поїздці на південь України – до Очакова і Миколаєва. Завітали до наших бійців (зокрема подолян) 73 Морського центру Спеціального призначення і курсантів 198 навчального центру ВМС. Два концерти – різних за цільовою аудиторією, проте дуже схожі за спрямуванням, адже і в Очакові і в Миколаєві дивилися у вічі захисникам України.
![DSC_0044А](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/DSC_0044А-300x200.jpg)
До «морських котиків» поїхали не з порожніми руками, а зі смачними гостинцями. Натомість Творчу сотню запросили до солдатської їдальні – не лише пообідати разом з бійцями, а й продовжити спілкування, розпочате до під час концерту. Організовано було невеличку екскурсію територією частини, під час якої учасники Творчої сотні мали нагоду схилити голову перед пам`ятником загиблим водолазам-розвідникам спецназу МВФ. Список прізвищ і звань, починаючи з 1969 року і… дотепер – восьмеро армійців поклали голови вже в новітній російсько-українській війні. Вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання і дуже символічно біля цього меморіалу отримали подяку за підтримку бойового духу армійців у ході волонтерсько-концертної діяльності. А щодо концертної палітри – звучала інструментальна музика, бардівська пісня, гумор, поезія, реп, естрадні, повстанські, народні пісні українською, російською, англійською, польською мовами. Творчість, емоції, натхнення і подяку за звитягу дарували учасники Сотні у співпраці з 42 ГБО (директор Сергій Чеплаков): поетеса, режисер-ведуча Оксана Радушинська, співачка Марія Мазур, капітан ЗСУ співак Олександр Петрук, репер Руслан Ковальчук, бард Ігор Білий, співак і гітарист Юрій Вилавський, артисти обласної філармонії: скрипалька Майя Онищук, баяніст Олександр Якубов, співак Степан Дробіт. У подяку за концерти отримали безліч позитивних емоцій від бійців, подяки та запрошення приїздити до них знову – і на південь і в зону АТО. Поїдемо…
![DSC_0148](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/DSC_0148-300x200.jpg)
![DSC_0016](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/DSC_0016-300x200.jpg)
![DSC_0199](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/DSC_0199-300x200.jpg)
![DSC_0328](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/DSC_0328-300x176.jpg)
![DSC_0332](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/DSC_0332-257x300.jpg)