28 січня 2016 року Хмельницьким обласним краєзнавчим музеєм в рамках консультації з громадськістю проведено круглий стіл «Створення музейного середовища. Міні-музеї у дитячому садку» який відбувся на базі дошкільного навчального закладу №49. Були обговорені особливості побудови міні-музеїв, та проведені консультації щодо використання їх під час виховного процесу.
Вихователями спільно із батьками зібрано і представлено 10 міні експозицій етнографічної, природничої, краєзнавчої тематики. Компетентне журі, яке оцінювало міні-музеї, визначило переможців.
Також було обговорено шляхи про подальшу співпрацю вихователів та співробітників Хмельницького обласного краєзнавчого музею.
![краєзн.муз.фото на сайт](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/краєзн.муз.фото-на-сайт-300x225.jpg)