Одним із напрямів діяльності аматорських колективів Хмельницького міського будинку культури є збереження народних традицій та звичаїв, пропаганда хореографічного мистецтва, обмін досвідом із колегами “по цеху” та прославлення накращого міста на землі – Хмельницького, у Європі.
З цією метою учасники народного аматорського ансамблю танцю «ВЕСЕЛКА», під керівництвом лауреата міської премії імені Б.Хмельницького, головного балетмейстера – Володимира Петрини, з 29 січня до 3 лютого відвідали з культурним візитом республіку Польшу.
Наші молоді артисти представляли своє танцювальне мистецтво учням школи імені Стефана Кардинала Віцинського у м. Стадніки. Польські учні були у захваті від запальних українських ритмів, національної української колоритної мелодики, яскравих сценічних костюмів та професійного виконання.
Під час гастролей, для учасників колективу організатори влаштували цікаві екскурсії: до скарбниці польської культури – Королівського палацу м. Краків, соляних копалень м. Величка, культурного комплексу, побудованого на честь Папи Павла ІІ.
![12642985_973076376061730_1455529366187933165_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/12642985_973076376061730_1455529366187933165_n-300x195.jpg)
![12642823_973076456061722_7318005744495635515_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/12642823_973076456061722_7318005744495635515_n-300x202.jpg)
![12592246_973075966061771_7609187568545779286_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/12592246_973075966061771_7609187568545779286_n-300x209.jpg)