kalendar2015_b

«Музична палітра – 2016» визначилася з переможцями

народний аматорський вокальний ансамбль Пастораль, кер_вник Ольга Пастух, К-Под. м_ська дитяча хорова школаВпродовж двох днів у Хмельницькій дитячій школі мистецтв «Райдуга» та дитячій музичній школі № 1 ім. М. Мозгового відбувався ІІI відкритий огляд-конкурс виконавської майстерності творчих колективів викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Музична палітра – 2016».
Конкурсні виступи 65 колективів оцінювало високопрофесійне журі, до складу якого увійшли художні керівники муніципальних колективів міста та провідні викладачі Хмельницького музичного училища ім. В. Заремби. Голова журі – Заслужений діяч мистецтв, художній керівник та головний диригент Хмельницького Академічного муніципального камерного хору Ігор Цмур.

Переможці конкурсу у номінації «вокальні ансамблі»:

І місце

- Академічний дует у складі Ірини Драган і Марини Федорової, концертмейстер Мирослава Слєсар (Кам’янець-Подільська хорова школа);

- Народний аматорський вокальний ансамбль «Пастораль», керівник та концертмейстер Ольга Пастух (Кам’янець-Подільська хорова школа)

ІІ місце

- Вокальне тріо «Розмай», керівник Лілія Петрусь, концертмейстер Олена Прохніцька (Хмельницька ДМШ № 2);

- Вокальний ансамбль викладачів «Art-sound», керівник Ігор Бойко (Хмельницька ДШМ);

- Вокальний ансамбль, керівник Наталія Сологуб, концертмейстер Олександр Моісєєв (Славутська ДШМ)

ІІІ місце

- Вокальний ансамбль «Аніма», керівник Аліна Мевша (Хмельницька ДМШ № 3)

- Вокальний дует у складі Тетяни Задворної та Василя Свято, концертмейстер Лідія Харкавлюк (Чемеровецька районна ДМШ)

- Народний аматорський колектив «Камертон душі», керівник Галина Гуменюк (Городоцька ДМШ)

- Вокальне тріо «Три Д», керівник Цезарій Зюлковський (Волочиська ДШМ)

ІV місце

- Народний аматорський камерний хор «Гармонія», керівник Іван Цибуля, концертмейстер Сніжана Гоцак (Білогірська ДШМ);

- Вокальне тріо, керівник Лідія Харкавлюк (Чемеровецька районна ДМШ);

- Вокальний ансамбль «Консонанс», керівник Ірина Красовська (Хмельницька ДШМ «Райдуга»);

- Вокальне тріо викладачів «Melodika», керівник Анна Білик, концертмейстер Ольга Грибкова (Хмельницька ДМШ № 1 ім. М. Мозгового)

 Номінація «фортепіанні дуети»:

         І місце

- Фортепіанний дует «Контрасти» у складі Ольги Колосовської та Лариси Незборецької (Хмельницька ДШМ);

- Фортепіанний дует у складі Анни Олійник та Вікторії Василець (Хмельницька ДШМ «Райдуга»)

         ІІ місце

- Фортепіанний дует у складі Андрія Герасимюка та Аркадія Герасимюка (Хмельницька ДМШ № 2);

- Фортепіанний квартет «Royal-mix» (Хмельницька ДШМ)

ІІІ місце

- Фортепіанний квартет (Ізяславська ДШМ);

- Фортепіанний дует «Колаж» у складі Ірини та Ольги Соловйових (Писарівська ДМШ);

- Фортепіанне тріо, керівник Наталія Чайка (Славутська ДШМ)

Номінація «інструментальні ансамблі» (малі форми):

         І місце

- Інструментальний дует у складі Анастасії Бідюк та Ірини Кучук (Хмельницька ДШМ «Райдуга»)

         ІІ місце

- Дует бандуристів у складі Оксани Вдовіної та Ірини Кучук (Хмельницька ДШМ «Райдуга»);

- Дует гітаристів у складі Олександра Карачуна та Олександра Крижанівського (Хмельницька ДМШ № 2);

- Дует домристів у складі Раїси та Олени Горченко (Кам’янець-Подільська ДМШ ім. Ф. Ганіцького);

- Інструментальний ансамбль «ASTRA» (Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А. Трояна)

         ІІІ місце

- Дует гітаристів у складі Олександри Галкіної та Анастасії Бідюк (Хмельницька ДШМ «Райдуга»);

- Ансамбль інструментальної музики «Mixtur», керівник Олександ Бондарчук (Славутська ДШМ);

ІV місце

- Інструментальне тріо, керівник Марія Абрамова (Хмельницька ДМШ № 3)

Номінація «інструментальні ансамблі» (великі форми):

І місце

- Народний ансамбль інструментальної народної музики «Кобзарі», керівник Ігор Походощук (Хмельницька ДМШ № 1 ім. М. Мозгового)

         ІІ місце

- Інструментальний ансамбль «Росава», керівник Леся Король (Хмельницька ДМШ № 3)

- Народний аматорський колектив «Музичне сузір’я», керівник Сергій Бойко (Городоцька ДМШ)

ІІІ місце

- Інструментальний ансамбль «Канцона», керівник Олександра Галкіна (Хмельницька ДШМ «Райдуга»);

-Аматорський народний ансамбль «Експромт», керівник Андрій Герасимюк (Хмельницька ДМШ № 2)

ІV місце

- Джазовий колектив «Шторм», керівник Іван Федорук (Пасічнянська ДМШ);

- Камерний ансамбль, керівник Анатолій Геплюк (Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А. Трояна);

- Ансамбль народних інструментів, керівник Сергій Кучер (Старосинявська районна ДМШ).

Бажаємо всім творчим колективам – учасникам «Музичної палітри» подальших творчих успіхів та перемог!Народний ансамбль _нструментальної музики Кобзар_, кер_вник _гор Походощук, Хмельницька ДМШ №1 _м.М.МозговогоВокальний дует у склад_ _рини Драган та Марини Федорової, К-Под. м_ська дитяча хорова школа_нструментальний дует у склад_ _рини Кучук та Анастас_ї Б_дюк, Хмельницька ДШМ Райдуга

 

 

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Грудень 2017
П В С Ч П С Н
« Лис    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031