10 лютого 2016 року на вшанування активної участі наших земляків у подіях на Майдані, а згодом – у захисті незалежності та територіальної цілісності України в зоні АТО, в Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї відкрилась тимчасова виставка “І кличе пам’ять бути насторожі”.
До уваги відвідувачів – фото з місця подій, особисті речі учасників Майдану, зразки спорядження бійців АТО, дитячі листи і малюнки, надіслані військовослужбовцям, тощо. Вони показують, що життя людини на визвольній війні – це не знищення, а навпаки, захист кожного з нас. Експонати із зони АТО привезли волонтери та учасники бойових дій.![IMG_5144](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/IMG_5144.jpg)
У виконанні волонтера та барда Сергія Білецького прозвучали авторські пісні про події на Сході України та героїзм захисників Батьківщини.
Оглянути виставку можна до 1 березня.
![IMG_5156](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/IMG_5156.jpg)