Музейне театралізоване свято із такою назвою відбулося у Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї для учнів гімназії №2.![IMG_5152](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/IMG_5152-300x225.jpg)
У нашого народу є славні свята, традиції, обряди, яких дотримувались наші, діди, прадіди, батьки. Однією з таких чудових традицій є віншування свята Стрітення. У цей день, за народним повір’ям, зима зустрічається з весною. З давніх-давен Стрітення на Поділлі чекали з особливим нетерпінням і урочисто відзначали, а тому приурочувалося до цього свята чимало звичаїв як церковних, так і побутово-господарських.
Працівники музею розповіли дітям багато цікавого та нового про побут подолян, традиції святкування. Зокрема, пригадали народні прикмети, традиції ворожіння тощо. Також частували смачними пиріжками.![IMG_5161](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/IMG_5161-300x225.jpg)