В краєзнавчому відділі музею М.Островського відбулося зібрання з нагоди річниці загибелі Ярослава Кревогубця.
Двадцятип’ятирічний шепетівчанин загинув 22 лютого 2015 року в районі с. Новоселівка Ясинуватського району Донецької області під час зміни позиції гаубичної самохідно-артилерійської батареї в результаті артилерійського обстрілу колони техніки з боку бойовиків. Він був радіотелефоністом зенітного артилерійського взводу роти вогневої підтримки 90-о окремого аеромобільного батальйону.![остр2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/остр2-300x200.jpg)
У музей завітали побратими Ярослава, які з’їхалися із усієї України, місцеві учасники АТО, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, рідні, близькі героя.![остр5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/остр5-300x200.jpg)
Присутні ознайомились із виставками «Борці за Україну» та «Ти в наших серцях назавжди», які присвячені захисникам Батьківщини на Сході України.![остр4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/остр4-300x225.jpg)
Побратими із Деражні вручили музею стенд «Герої не вмирають» про воїнів 90-го батальйону, захисників Донецького аеропорту, які загинули: Кревогубець Я.І., Гаврилюк А.П., Григорьєв В.Л., Коношенко Р.С., Зубков І.І., Осаулко Ю.Л., Присяжнюк Р.А. Поет із Деражні Казмірчук Андрій подарував музею свої вірші.![остр6](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/остр6-300x225.jpg)
Це був сумний день, осяяний світлом пам’яті про героїв, які зробили крок у безсмертя, наповнений мужністю та відвагою.