З нагоди 145-річчя від дня народження Лесі Українки фахівці відділу абонементу обласної бібліотеки для юнацтва провели поетичний вернісаж «Я маю в серці те, що не вмирає». На зустріч з високою поезією завітали старшокласники НВО №5 та ЗОШ №25. Під час заходів панувала піднесена атмосфера. Розповідь про життєвий і творчий шлях Лесі Українки супроводжувався декламуванням учнями віршів: «Contra spem spero», «Тиша морська», «Де тії струни, де голос потужний…», «Красо України – Подолля». Звучали уривки з поезій «До мого фортепіано», «Досвітні огні», з драми – феєрії «Лісова пісня» та вірша в прозі «Твої листи завжди пахнуть зів’ялими трояндами…».
Життя поетеси – це легендарний подвиг мужньої і мудрої людини, ніжної й нескореної жінки, геніального митця і борця. Твори Лесі Українки і в наш час навчають молодь бути вільними, боротись та самостверджуватись, вірити в краще майбутнє.![обл2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/обл2-300x168.jpg)
![обл3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/обл3-300x168.jpg)