У Хмельницькому обласному художньому музеї відбулись майстер-класи для вихованців творчої майстерні “Пролісок” Волочиської школи мистецтв під керівництвом художниці, майстра народної творчості Ганни Єрменчук-Гручман.![DSC_2306](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/DSC_2306-300x199.jpg)
Ганна Михайлівна, вдосконалюючи вміння та навички своїх підопічних, постійно знайомить їх з творчістю відомих хмельницьких майстрів. Після огляду експозиції діти мали змогу перейняти знання і досвід безпосередньо під час занять.![DSC_2313](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/DSC_2313-300x199.jpg)
Першим відбувся майстер-клас Людмили Нікітюк, Члена Національних спілок художників та майстрів народного мистецтва України. Відома в Україні та далеко за її межами майстриня впродовж багатьох років, зважаючи на традиції художньої обробки глини, створює неповторні зразки дитячої керамічної іграшки. Художні вироби майстрині зберігаються у музеях Львова, Києва, Сум, Полтави, Житомира, Опішні, Запоріжжя, музеях Росії та в музеї іграшки народів світу у Токіо.![DSC_2310](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/DSC_2310-300x199.jpg)
Наступним став майстер-клас з розпису яворівської іграшки-забавки від Галини Шумило , члена художньої студії “Рукотвори” при Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва.![DSC_2373](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/DSC_2373-300x199.jpg)
Кожен з вихованців отримав від майстер-класів цінні знання та позитивні емоції.![12026634_1110430362341246_1637675972_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/12026634_1110430362341246_1637675972_n-300x164.jpg)