21 березня відзначався Всесвітній день поезії. У Шепетівській районній бібліотеці святкували разом з учасниками літературної- мистецької студії «Доля».
На початку заходу, де серед гостей були ті, кому не байдужа поезія, вчителі та учні ЗОШ №6, у виконанні квартету гітаристів фольклорного ансамблю «Джерельце» прозвучав гімн України. Потім були пісні : «Ой лопнув обруч», «Їхали козаки», Бесаме Мучо «Песня сердца» та ін. Керівник студії Віра Кухарук прочитала свій вірш «Було всього».![Шеп. SAM_6723](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/Шеп.-SAM_6723-300x225.jpg)
Ведучі Галина Олійник та Алла Львова читали вірші та запрошували поетів виконувати свої твори.
В поетичних читаннях перед слухачами виступили: Любов Бурова, Сергій Доскач, Іванна Ліщук, Леонід Жмурко, Олександр Костюк, Валерія Щербак, Дмитро Воронюк, Марія Карнаух, Ніла Кравчук, Антоніна Осецька, Зінаїда Зубарєва, Надія Семенюк. У кожного з них було по кілька хвилин, щоб познайомити гостей із своєю творчістю. Хтось читав більше віршів, хтось – менше, але твори усіх без виключення авторів знайшли свій відгук у аудиторії.
Зачарував того дня спів Ольги Лукашук, Анатолія Огарєва та Майї Палій.
В програмі був і «вільний мікрофон». Усі охочі виступали зі своїми віршами - читали про кохання, патріотичну поезію, вірші дітям.
Учасники заходу дійшли висновку, що складання віршів порівнянне з польотом птаха. Навчитися цьому неможливо, а ось навчитися розуміти поезію під силу кожному. Адже, поезія залишається в кожному навіть тоді, коли закінчуються всі слова.
«Нехай слово, рима і мелодія наповнюють Ваші серця натхненням, добром, надією, вірою та любов’ю, а світ навколо роблять кращими. Хай живе вічна і прекрасна поезія»,- такими побажаннями завершили поетичний вечір.![Шеп.SAM_6721](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/Шеп.SAM_6721-300x225.jpg)
![Шеп. SAM_6767](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/Шеп.-SAM_6767-300x225.jpg)
![Шеп. SAM_6759](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/Шеп.-SAM_6759-300x225.jpg)
![Шеп. SAM_6742](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/Шеп.-SAM_6742-300x225.jpg)
![Шеп. SAM_6739](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/Шеп.-SAM_6739-300x225.jpg)
![Шеп. SAM_6736 (1)](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/Шеп.-SAM_6736-1-300x225.jpg)