Управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації напередодні Великодніх свят оголошує про початок чергового етапу акції “Народ з армією, армія з народом”.
Запрошуємо долучитися до акції працівників закладів культури, структурних підрозділів облдержадміністрації та небайдужих громадян.
Усе зібране буде передане нашим бійцям-землякам у зону проведення антитерористичної операції.
Смаколики до Великоднього столу військових, продукти харчування, речі першої необхідності можна приносити за адресою: вул.. Грушевського 87, каб. 217.
![кошик](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/кошик.jpg)