24 березня в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Миколи Островського відбулася краєзнавча година «Солдата подвиг житиме віки, як переможний день весни…», приурочений 72-ій річниці звільнення Хмельницької області від нацистських окупантів.![IMG_5655](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/IMG_5655-300x200.jpg)
Олег Іванович Клочко, голова військово-наукового товариства «Ветеран», полковник у відставці ознайомив студентів Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту з ходом Проскурівсько-Чернівецької операції по визволенню Кам’янець-Подільської області. Галина Іванівна Степанець, відповідальний секретар Хмельницької обласної ради організації ветеранів України розповіла про трагічні дні окупації краю, зародження партизанського руху та про Героїв Радянського Союзу, уродженців краю.
В ході уроку було також презентовано збірник історичних матеріалів «Ратна і трудова слава Хмельниччини: пам’ять і шана», який підготували П.М. Шкробот, член обласної ветеранської організації і Г.І. Степанець. З книгою присутніх ознайомив П.М. Шкробот.
Учасники заходу переглянули документальну кінострічку «Визволення Проскурова» та книжкову виставку по темі.