Управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації щиро вітає Олександра Івановича Топоринського, артиста драми, провідного майстра сцени Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького із присвоєнням почесного звання “Заслужений артист України”.![топор](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/топор-221x300.jpg)
Відповідний Указ №117/2016 “Про відзначення державними нагородами України діячів театрального мистецтва” підписав Президент України Петро Порошенко 25 березня 2016 року. Звання присвоєно за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди Міжнародного дня театру.
Зичимо Олександру Івановичу подальших творчих успіхів, цікавих ролей та вдячних глядачів.