Упродовж трьох днів, 25-27 березня, Кам’янець-Подільський зустрічав найкращі танцювальні колективи. В рамках ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Радея-Dance» до міста приїхали колективи з шести областей України.
Журі конкурсу очолив хореограф, народний артист України, кавалер ордену Святого Станіслава, танцмейстер Віденських балів, Президент Асоціації авторських шкіл Чапкіса в Україні, Італії, Сполучених Штатах Америки, почесний професор Київського Національного університету культури і мистецтв, член Союзу хореографів України Григорій Чапкіс.![рад3а](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/рад3а-300x200.jpg)
«Мені надзвичайно приємно бути присутнім на такому фестивалі і я з великим задоволенням вітаю те, що в Кам’янці-Подільському дбають про розвиток культури, розвиток хореографії і розвиток дітей. Можливо, хтось скаже, що організовувати подібні танцювальні заходи, коли в країні війна, не варто, але навпаки – ми формуємо наше підростаюче покоління в правильному напрямку, ми дбаємо про його здоров’я», – зазначив голова журі, відомий далеко за межами України Григорій Чапкіс.![рад8а](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/рад8а-300x200.jpg)
Подяку Григорій Миколайович висловив і міському голові Михайлу Сімашкевичу за увагу та підтримку таких заходів, і управлінню культури і туризму департаменту гуманітарної політики міської ради за пророблену нелегку роботу.![рад4а](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/рад4а-300x200.jpg)
Два дні змагань, переживань конкурсантів і нарешті визначено переможців. Кубок Григорія Чапкіса отримав ансамбль «Вишиванка» зі Львова, а кубок міського голови Михайла Сімашкевича та грошову премію – ансамбль «Максі» (Кам’янець-Подільський). Володарем Гран-Прі визнано народний ансамбль народного танцю «Зорицвіт» (Харків).![рад2а](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/рад2а-300x200.jpg)
Окрім конкурсної частини, усі колективи також взяли участь у флешмобі «Україна танцює» на головній площі міста.![рад6а](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/рад6а-300x200.jpg)
![рад5а](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/рад5а-300x200.jpg)
![рад9а](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/рад9а-300x225.jpg)