Сьогодні у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва, єдиному закладі такого типу в Україні, відбулося відкриття фотовиставки “Здрастуй, Грузія!”.![вист5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/вист5-300x199.jpg)
З нагоди цієї незвичайної і непересічної події до обласного центру прибув Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Грузії в Україні Михеїл Уклеба. Із відкриттям авторів та гостей виставки привітала начальник управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Ірина Трунова. Сьогоднішня виставка, переконана вона, – це ще одна нагода підкреслити важливість, необхідність і гарне майбутнє міцної дружби грузинського та українського народів. На відкриття завітали: керівництво області та міста, численні гості, представники грузинської, вірменської, єврейської громад.
Фотовиставка “Здрастуй, Грузія!” – це спільний творчий проект харківських майстрів фотомистецтва. Усі, хто завітає на неї, можуть насолодитися роботами відомого майстра пейзажу Володимира Оглобліна, а також молодих фотографів: Ольги Ковальової, Світлани Копи, Дарини Чупрун, Віталія Хіцана та Сергія Любецького. Вони представляють свої враження від поїздок різними мальовничими місцями Грузії – унікальні риси грузинської архітектури, розкішні споруди, приємні вулички та затишні квартали, колоритні дворики, гірські краєвиди, печерний монастир… Кожна робота неповторна і дає можливість хоча б на мить поринути у казкову країну з дивовижною історією, щирими та працьовитими людьми.
Відчути грузинський подих, побачити дивовижні простори сонячної і гостинної країни мають можливість усі бажаючі. Виставка триватиме до 19 квітня 2016 року.![вист2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/вист2-300x199.jpg)
![вист1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/вист1-300x199.jpg)
![вист4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/вист4-300x199.jpg)
![вист3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/вист3-300x199.jpg)
![вист6](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/вист6-300x199.jpg)
![вист7](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/вист7-300x199.jpg)
![вист10](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/вист10-300x199.jpg)
![вист9](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/вист9-300x199.jpg)
![вист8](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/03/вист8-300x199.jpg)