Впродовж минулого тижня в сільських бібліотеках Шепетівського району проходив І етап обласного конкурсу “Найкращий читач Хмельниччини – 2016″ в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія – 2016″.
Переможці, учні 6-7 класів, 3 квітня 2016 року зібрались в районній бібліотеці, аби позмагатися у другому етапі.
Конкурс пройшов у дружній атмосфері. Участь в ньому взяли 20 бібліотек району, які представили своїх кращих читачів.
Діти розповідали про свої уподобання, аналізували прочитані твори. Також презентували свої незвичайні щоденники читання, декламували вірші та відповідали на питання тестової вікторини. Уподобання школярів вразили членів журі, адже цього року література, яку обирали діти, була серйозніша. Ще діти мали змогу задати запитання один одному.
Всі учасники, а їх було 23, були нагороджені грамотами та заохочувальними призами.
А переможцями стали:
1 місце – Зайцева Ганна з с. Корчик;
2 місце - Порядко Ліана з смт. Грицева;
3 місце – Мелечук Анастасія з с. Мокіївці.
Вони отримали дипломи і подарунки та візьмуть участь у третьому етапі конкурсу, що відбудеться на базі обласної дитячої бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка.![шеп6](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/шеп6-300x225.jpg)
![шеп4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/шеп4-300x225.jpg)
![шеп3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/шеп3-300x225.jpg)
![шеп2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/шеп2-300x225.jpg)
![шеп1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/шеп1-225x300.jpg)
![шеп7](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/шеп7-300x225.jpg)