Співробітники музею М.Островського взяли участь у засіданні робочої зустрічі представників музею щодо проведення Другого інтерактивно-освітнього фестивалю “АРСЕНАЛ ІДЕЙ”, що буде проходити 1-5 червня цього року в Мистецькому Арсеналі у м. Київ.![ник3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/ник3-300x200.jpg)
Фестиваль “АРСЕНАЛ ІДЕЙ” – це міждисціплінарний освітній проект для дітей, підлітків, молоді та сімейного відвідування, інтерактивна виставка-презентація нових освітніх тенденцій, проектів та програм, яка зацікавить широке коло фахівців у сфері освіти та науки, культури та музейної справи, представників соціальної сфери, громадських організацій та ініціатив.
Одним з головних складових фестивалю стане майданчик “ПРОСТІР МУЗЕЇВ”, у межах якого презентуватимуться освітні програми українських музеїв. Передбачається створення спеціальної гри-квесту, яка об’єднає освітні активності кожного з музеїв у захоплюючих маршрутах для юних допитливих дослідників.
Варто наголосити, що такий міжмузейний проект дозволить продемонструвати нові напрацювання освітнього напрямку у музейній сфері, представить музеї як унікальне та, разом з тим, відкрите і гармонійне місце для корисного сімейного дозвілля. Відвідання музею у наш час стає природньою формою пізнавального відпочинку, цікавою пригодою, яка дозволяє отримати корисні знання, естетичне задоволення, розвивати творчі здібності, креативність, розширювати світогляд підростаючого покоління.![ник4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/ник4-300x200.jpg)
![ник2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/ник2-225x300.jpg)
![Ник1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/Ник1-225x300.jpg)