В Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки робіт самобутнього митця з Ізяславщини, колишнього політичного в’язня Дністряна Асафата Гнатовича «Я горджусь, що я українець», присвяченої 90- річчю автора.
У ході заходу також презентували автобіографічну книгу «Від Карпат до Заполяр’я».
На довгому життєвому шляху Асафату Гнатовичу довелось зазнати багато труднощів і втрат. Народившись на Заході України, вихований на українських традиціях, він змалку усвідомлював, що він українець і щиро любить Україну![IMG_4798](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_4798-300x225.jpg)
З нагоди ювілею Дністряна Асафата Гнатовича нагороджено грамотою управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації.![IMG_4796](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_4796-300x225.jpg)
Привітати ювіляра завітали члени головного проводу Конгресу Українських Націоналістів, представники обласної організації Національної спілки художників України, студентська молодь, працівники закладів культури та ЗМІ.![IMG_4784](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_4784-300x225.jpg)
З музичним дарунком виступила студенка Хмельницького музичного училища ім.Заремби.
Виставка діятиме до 25 квітня 2016 року.
![IMG_4780](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_4780-300x225.jpg)