Стоячи і гучними аплодисментами приймали у Чернівцях акторів Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім.. М. Старицького. В рамках обмінних гастролей у Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім.. О.Кобилянської вони представили виставу за твором Івана Франка ”Украдене щастя” .
Виставу презентовано в рамках заходів, присвячених ушануванню пам’яті Івана Франка.
Режисерська робота, декорації, неперевершена гра акторів, вокальні та танцювальні номери у супроводі оркестру театру дозволили глядачам перенестися у ті часи, відчути неповторну атмосферу.
Для маленьких чернівчан актори представили казку “Дюймовочка і метелик”.
У Хмельницькому актори Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.. О. Кобилянської презентували виставу для усієї родини за мотивами однойменного фільму
«ЕННІ». Це всесвітньо відома голлівудська історія дівчинки-сирітки Енні, у якої є велика мрія – мати маму і тата. Попри те, що батьки дівчинки загинули у автокатастрофі, вона щиро вірить у те, що вони живі і колись прийдуть по неї. Незважаючи ні на що, Енні вірить у диво, і воно стається… на Різдво. У даній постановці поряд з дорослими акторами грають діти, що робить цю виставу ще більш особливою. Це – добра історія про родинне тепло, якого, на жаль, багатьом у цьому світі так бракує.
Цікавим є той факт, що обидва театри цьогоріч відзначають ювілеї: у Хмельницькому – 85 театральний сезон, у Чернівецькому – 85-річчя колективу театру.![IMG_6582](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_6582-300x225.jpg)
![IMG_6581](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_6581-300x225.jpg)
![IMG_6580](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_6580-300x225.jpg)
![IMG_6579](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_6579-300x225.jpg)
![IMG_6575](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_6575-300x225.jpg)
![IMG_6573](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_6573-300x225.jpg)
![IMG_6572](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_6572-300x225.jpg)
![IMG_6571](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_6571-300x225.jpg)
![IMG_6570](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_6570-300x225.jpg)
![IMG_6584](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_6584-300x225.jpg)