Вже традиційно навесні відбуваються звітні концерти закладів культури. Днями відбувся звітний концерт учнів та викладачів Кам’янець-Подільської міської дитячої музичної школи ім. Ф. Д. Ганіцького. Цей навчальний заклад має поважний вік та вже сталі традиції академічного мистецтва. Ось і цього року на концерті були представленні найкращі зразки української та світової музики, різноманітних жанрів та стилів. Глядачі мали можливість насолодитись звучанням окремих солістів, а також знаних у місті творчих колективів.![2tdvA6gL1ng](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/2tdvA6gL1ng-300x225.jpg)
В звітному концерті взяли участь : оркестр народних інструментів школи ( керівник Петручик О. Ю.); хор молодших класів (керівник Савлук Я. В.); ансамбль скрипалів молодших класів (керівник Юля Я.В.); зразковий ансамбль гітаристів (керівник Рябчук В. А.); зразковий ансамбль скрипалів (керівник Дворяк В. Г.); зразковий ансамбль бандуристів «Золоті струни» (керівник Бачинський Д. П.); камерний ансамбль учнів та викладачів (керівник Шопа Г. С); струнний квінтет викладачів школи (керівник Шопа Г. С.); ансамбль народної музики (керівник Бачинський Д. П.); народний колектив ансамбль народних інструментів «Князі України» (керівник Горченко Р. Ю.); зразковий хор «Любава» (керівник Мартинюк Л. В.); інструментальний ансамбль (керівник Головатюк М. О.); також солісти Гнапінська Дар’я, Дмитро Дрозда, Валерія Паращук, Дарія Печенюк, Ричков Ростислав, Микола Нечитайло, Олена Прядко, Сніжана Стасюк, Тетяна Іваніцька, Олександра Торжинська; концертмейстери Касапчук А. В., Пасічук А. І., Атаманюк О. Ю., Студенець Г. А., Ручинська Л. Л..![A6ibPuG6q38](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/A6ibPuG6q38-300x225.jpg)
Півторигодинний концерт промайнув на одному подиху, та не залишив байдужим нікого із присутніх. На завершення концерту прозвучали музичні композиції Миколи Стецюна «Музика» та місцевого композитора Василя Корби «Кам’янець-краси вінець», як гімни любові до музичного мистецтва і прекрасного міста Кам’янця-Подільського.![IMG_0055](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_0055-300x225.jpg)