Працівники управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації долучилися до весняної акції з озеленення та прибирання території “За чисте довкілля”.
На Хмельниччині акція триває з 21 березня по 1 травня поточного року. У ході заходів працівники апарату облдержадміністрації, управлінь ОДА, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади приводять у зразковий стан пам’ятники, братські могили, місця поховання, прибирають парки, сквери, прибережні та захисні смуги, узбіччя вулиць і доріг.
Працівники управління, відповідно до затвердженого плану проведення Дня благоустрою, провели прибирання прилеглої до адмінбудинку території (Грушевського,87), побілили дерева та бордюри.![DSC_0263](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/DSC_0263-e1460728684965-200x300.jpg)
![DSC_0260](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/DSC_02601-e1460728637856-200x300.jpg)
![DSC_0269](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/DSC_0269-e1460728727814-200x300.jpg)