У Кам’янці-Подільському завершився Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Поділля-2016». У грандіозному сценічному дійстві взяли участь понад 1600 юних талантів із 34 міст України та Молдови.![кам4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/кам4-300x200.jpg)
Майстерність юних конкурсантів оцінювало зіркове журі, до складу якого увійшли: заслужений діяч мистецтв України, в.о. директора ОНМЦ Анатолій Бєлєванцев, український танцюрист Влад Яма, народний артист України Віктор Павлік, фіналіст проекту Х-Фактор Олександр Кривошапко, заслужений діяч мистецтв України, директор продюсерського центру Григорія Чапкіса Марк Орловський, хореограф із Португалії Алдо Віейра, заслужений діяч естрадного мистецтва України, директор фестивалю Віта Савінська.![кам1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/кам1-300x199.jpg)
Упродовж двох днів конкурсанти танцювали, демонстрували вокальні здібності та вражали цирковим мистецтвом. Свої вміння та здібності продемонстрували на сцені і учні Хмельницької дитячої школи мистецтв “Райдуга”. Так, хор вокально-хорового відділу “Райдуга” (керівник Аліна Севак) виборов І премію, а учениці класу естрадного співу викладача Ірини Красовської Кутнюк Наталія та Чмут Катерина стали лауреатами ІІ премії.![кам3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/кам3-300x200.jpg)
![кам2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/кам2-200x300.jpg)