kalendar2015_b

Відбувся регіональний фестиваль-конкурс вокалістів «Перлинкове намисто»

У м. Дунаївці днями успішно відбувся сьомий регіональний фестиваль-конкурс юних вокалістів «Перлинкове намисто-2016». Його мета -  виявлення і підтримка юних талантів, підвищення виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, популяризація вокальних творів українських, зарубіжних композиторів.фест2ф
Минуло два роки з часу проведення попереднього регіонального фестивалю-конкурсу вокалістів «Перлинкове намисто». Увесь цей період на вокальних відділах початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Хмельниччини проводилась серйозна робота викладачів з юними вокалістами, вдосконалювався рівень  підготовки і виконавська майстерність учнів.фест3ф
Організаторами фестивалю-конкурсу виступили: управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації, відділ культури Дунаєвецької районної держадміністрації, Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва, Дунаєвецький міський культурно-мистецький, просвітницький центр, Дунаєвецька дитяча школа мистецтв.
У сьомому регіональному фестивалі-конкурсі «Перлинкове намисто» взяли участь понад 170 юних вокалістів, у номінаціях «Академічний спів», «Народний спів» та «Естрадний спів».
Програма конкурсу була насиченою та цікавою.
Оцінювало  конкурсні виступи учасників авторитетне  журі на чолі з народною артисткою України, солісткою Хмельницької обласної філармонії Марією Ясіновською.  Від управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації виступи оцінювала Світлана Цимбалюк, завідуюча сектором управління.фест5 ф
Переможцями фестивалю-конкурсу стали:

в номінації «Академічний спів» :
Чайка Анна – Гран-прі;
Якимчук Вікторія – ІІ місце (Славутська ДШМ);
Сінькова Софія – І місце (Хмельницька ДМШ №2);
Довбіус Анастасія – І місце (Хмельницька ДМШ №2);
Лазоренко Владислав – І місце (Хмельницька ДШМ);
Цюрук Ангеліна – ІІ місце;
Габай Євген, Нагорна Олександра – ІІІ місце (Хмельницька ДШМ «Райдуга»);
Акимович Анна – ІІ місце (Кам’янець-Подільська міська дитяча хорова школа);
Загородня Анастасія – ІІ місце (Ізяславська ДШМ);
Гошко Анна – ІІІ місце (Кам’янець-Подільська міська ДМШ ім. Ф.Ганіцького);
Шевчук Анна – ІІІ місце (Шепетівська ДМШ);
Стрихарчук Степан – ІІІ місце (Солобковецька ДМШ);
Федорчук Наталія – ІІІ місце (Старосинявська ДМШ);

в номінації «Народний спів»:
Лучіцька Марина – І місце, Маринчак Наталя – ІІ місце (Старосинявська ДМШ);
Цвігунова Дар’я – І місце, Сабій Оріана – ІІ місце (Хмельницька ДМШ №2);
Власюк Анюта – І місце, Горбатюк Вікторія – ІІ місце, Мирончук Вікторія, Галімська Поліна – ІІІ місце (Славутська ДШМ);
Осика Софія, Давидюк Катерина – ІІ місце, Мельник Анна – ІІІ місце (Хмельницька ДШМ);
Мазурок Анастасія – ІІІ місце (Красилівська ДМШ);
Процюк Тетяна – ІІІ місце (Пасічнянська ДМШ);

в номінації «Естрадний спів»:
Гринчевська Каріна – Гран-прі, Рубановська Каріна – ІІ місце, Молярчук Ангеліна – ІІІ місце (Кам’янець-Подільська міська ДШМ);
Мазур Олександра, Бойко Олександра – І місце, Ковалюк Вікторія, Хрущ Анастасія – ІІІ місце (Кам’янець-Подільська міська ДМШ ім.Ф.Ганіцького;
Вознюк Єлизавета – І місце, Глюзіцька Софія, В’ялушкін Артур – ІІІ місце (Старокостянтинівська ДМШ ім. М.Кондратюка);
Мацюк Анна, Тарнавська Анастасія – І місце, Абраменко Богдана, Волковинський Богдан – ІІ місце, Мостинець Яна – ІІІ місце (Деражнянська районна ДШМ);
Янович Софія – І місце (ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв»);
Долиняк Олег – І місце, Прокопишен Олег – ІІІ місце (Кам’янець-Подільська районна ДШМ);
Андрійчук Юлія – І місце, Молчанова Аліна – ІІ місце, Куплевич Катерина – ІІІ місце (Красилівська ДМШ);
Черняєва Вірсавія – ІІ місце, Чернюк Анна – ІІІ місце (Хмельницька ДШМ «Райдуга»);
Пищаль Поліна, Соколовська Вікторія – ІІ місце, Алексюк Богдана, Цикра Марина – ІІІ місце (Дунаєвецька ДШМ);
Орищук Христина – ІІ місце (Городоцька ДМШ);
Гингазова Дарина – ІІ місце (Старосинявська ДМШ);
Ваврашко Юлія – ІІ місце (Чемеровецька ДМШ);
Гандзюк Діана – ІІІ місце (Новоушицька ДМШ);
Затерка Андрій – ІІІ місце (Ярмолинецька ДШМ);
Любашевська Каріна – ІІІ місце (Шепетівська ДМШ).
Вітаємо переможців!

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Грудень 2017
П В С Ч П С Н
« Лис    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031