Напередодні 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС біля пам’ятника «Героям та жертвам Чорнобиля» у м. Хмельницькому відбувся мітинг. Присутні вшанували пам’ять ліквідаторів.
У театралізованому дійстві взяли участь оркестр, почесна варта та салютна група Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького, Хмельницький академічний муніципальний камерний хор, народний аматорський вокальний ансамбль «Кудрявчик» Ярмолинецького РЦКД, народна артистка України Марія Ясіновська, соліст Хмельницького РБК Олександр Лактіонов, зразковий художній колектив України ансамбль танцю «Подолянчик» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, артисти балету Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Старицького.![міт2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/міт2-300x225.jpg)
Панахиду за жертвами аварії відслужив Митрополит Хмельницький та Старокостянтинівський Антоній.
На мітингу були присутні керівники області та міста, ліквідатори Чорнобильської катастрофи, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, громадськість.
На завершення мітингу в пам’ять про жертв аварії на ЧАЕС у небо злетіли десятки білих кульок, а до підніжжя пам’ятника «Героям та жертвам Чорнобиля» присутні поклали квіти.![міт10](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/міт10-300x225.jpg)
![міт3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/міт3-300x225.jpg)
![міт1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/міт1-300x225.jpg)
![міт8](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/міт8-300x225.jpg)
![міт6](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/міт6-300x225.jpg)
![міт4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/міт4-300x225.jpg)
![міт7](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/міт7-300x225.jpg)
![міт9](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/міт9-300x225.jpg)