У музеї М.Островського, що у Шепетівці для учнів 5-Бкласу ЗОШ 1 відбувся майстер-клас «Казковий світ мотанок». Діти з цікавістю та задоволенням поринули в це маленьке свято – казку.
Нажаль традиції виготовлення ганчіркових ляльок стали забуватися. Зроблена вправними й дбайливими жіночими руками лялька-мотанка випромінює світло й тепло. Адже ляльку-мотанку і досі вважають надійним оберегом. Здавна Берегиня, зроблена власними руками, оспівана піснями, одягнена у все домашнє, рідне, містила позитивну енергетику.![мотан4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/мотан4-300x225.jpg)
Майстер-клас допоміг дітям дізнатися про різновиди й призначення ляльок-мотанок, традиції, обряди і звичаї, з якими вони пов’язані, опанувати зовсім нескладні способи їх виготовлення й, зрештою, мати напрочуд цікаве й корисне улюблене заняття на дозвіллі.![мотан5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/мотан5-300x225.jpg)
![мотан2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/мотан2-300x225.jpg)
![мотан3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/мотан3-300x225.jpg)