Обласний літературно-меморіальний музей М.Островського у Шепетівці в рамках святкування Днів Європи в Україні вчергове провів регіональний фестиваль “Європейська феєрія”.![євр3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/євр3-300x168.jpg)
У фойє музею були представлені роботи майстрів із лозоплетіння Дячука В., із соломоплетіння Мокляка М. і Ровінської В. зі Славути, вироби із бісеру керівника гуртка “Чарівний бісер” Шепетівського ЦЕНТУМу Колотової О., гончарні вироби директора музею Сміховського В.![євр1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/євр1-300x200.jpg)
Центральна районна бібліотека ім. М.Коцюбинського представила інформаційний центр. Представники студії “Body Art” малювали усім охочим малюнки на згадку про “Європейську феєрію”.![євр2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/євр2-300x168.jpg)
Також у фойє музею розмістили малюнки та стіннівки на європейську тематику, “Єврофото”. Їх в рамках конкурсу представили юні шепетівчани.![євр4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/євр4-300x168.jpg)
Учні міста і району, фольклорні колективи підготували та представили багато цікавих номерів, які злилися в один змістовний святковий концерт. А на завершення свята директор музею вручив переможцям конкурсів грамоти та цінні подарунки.![євр6](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/євр6-300x200.jpg)
Атмосфера свята була творчою, дружньою та позитивною, адже учні, вчителі, майстри міста та району отримали змогу поспілкуватися між собою, обмінятися досвідом та представити свою творчість.![євр5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/євр5-300x200.jpg)