Сьогодні Україна проживає один із найсуворіших періодів становлення та розвитку. Відбувається випробовування народу на стійкість, мужність, порядність. Саме в такі періоди загартовується сила і дух нації, викристалізовуються її цінності, торується нелегкий шлях до суверенності. Людина не народжується з почуттям самоусвідомлення себе громадянином і патріотом власної держави. Вона повинна пройти складний шлях розвитку, набути досвіду, стати носієм ціннісних пріоритетів. І допомогають їй в цьому різні суспільні інституції: родина, заклади освіти, культури, громадські організації тощо.![кр3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/кр3-300x225.jpg)
19 травня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулися громадські слухання у форматі круглого столу «Реалізація Концепції національно – патріотичного виховання юнацтва та молоді». Зустріч за круглим столом організована управлінням культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації.![кр2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/кр2-300x225.jpg)
На обговорення виносились питання :
- особливості сучасного патріотичного виховання;
- методи і форми національно-патріотичного виховання: з досвіду роботи закладів культури , освітніх установ, громадських організацій;
- виховання патріотизму на прикладі реальних героїв.![кр1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/кр1-300x225.jpg)
Участь в обговоренні взяли Таньчук Т.М. -директор Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва;Тарчевська В. Б.- зступник директора обласної бібліотеки для юнацтва; Черноус В.Ю. -директор Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім.Т.Шевченка; Корольова Н.М. – практичний психолог міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Іова В.Ю.- зав.сектором патріотичного виховання обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Процун Олександр- станичний Хмельницького осередку національної скаутської організації «Пласт»; Ярова Настя-депутат Хмельницької міської ради, волонтер; читачі бібліотеки.
Учасники круглого столу обговорили проблеми та обмінялись досвідом патріотичного виховання юнацтва та молоді, намітили програму спільної діяльності.![кр4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/кр4-300x225.jpg)
![кр5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/кр5-300x225.jpg)