До Міжнародного дня вуличної музики у Хмельницькому управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації організувало музичний флешмоб.![бан](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/бан-300x172.jpg)
21 травня о 16 годині одночасно в багатьох точках міста свою творчість пересічним хмельничанам дарували творчі колективи Хмельницького музичного училища імені Владислава Заремби, дитячої музичної школи №1 імені М. Мозгового та обласного науково-методичного центру культури і мистецтв.![бандура](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/бандура-300x173.jpg)
Музика звучала у парку ім.. І.Франка, на площі перед обласним академічним театром ляльок, у мистецькому дворику ДМШ №1, на пожежній вежі кінотеатру “Планета”, на концертному майданчику біля кінотеатру ім.. Т.Шевченка, перед обласною універсальною науковою бібліотекою ім. М.Островського, на площі біля обласного науково-методичного центру культури і мистецтв та майданчику перед міським управлінням культури.![гіт](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/гіт-300x190.jpg)
Учасники флешмобу виконували вокальні та інструментальні твори, заряджали містян та гостей обласного центру позитивним настроєм, вкотре доводячи, що мова музики зрозуміла усім, вона здатна об’єднувати і дарувати радість.