В рамках відзначення 30-річчя Хмельницького обласного художнього музею, відбувся круглий стіл з обміну досвідом науково-просвітницької та популяризаторської роботи на тему “Музей і соціум:шляхи взаєморозуміння”.![муз1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/муз11-300x199.jpg)
Учасниками круглого столу стали: Марія Фролова -завідувач науково-експозиційного відділу ХОХМ; Людмила Сковерко – старший науковий співробітник науково-експозиційного відділу ХОХМ; Світлана Михайлова – директор музею історії міста Хмельницького; Олена Палійчук – науковий співробітник Національного заповідника “Хортиця” (Запоріжжя); Анастасія Шапошнікова – науковий співробітник відділу “Художня галерея” Художньо-меморіального музею ім. І.Ю. Рєпіна (м. Чугуєв); Анна Юрченко – науковий співробітник сектору “Археологія” Художньо-меморіального музею ім. І.Ю. Рєпіна (м. Чугуєв); Ігор Западенко – заступник директора з наукової роботи Державного історико-культурного заповідника “Межибіж”.![муз2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/муз21-300x199.jpg)
Кожен з учасників отримав на згадку музейну сувенірну продукцію, серед якої два видання, підготовлені спеціально до 30-річчя: збірка з матеріалами круглого столу та збірник “Музейні хроніки (1993-2015)”, що містить вибрані статті співробітників музею, опубліковані у фахових музейних та мистецьких виданнях.![муз3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/муз3-300x199.jpg)
Співробітники художнього музею подякувли усім присутнім, зокрема, Ользі Поманицькій – завідувачу відділу “Художня галерея” художньо-меморіального музею І.Ю. Рєпіна та Олегу Погорільцю – директору Державного історико-культурного заповідника “Межибіж” за участь та цінні подарунки музею, Богдану Пажимському – директору Державного історико-культурного заповідника “Самчики” за гостинність та змістовну й цікаву екскурсію музеєм-маєтком, а також усім шановним гостям, які долучились до заходу: Тетяні Смолій, Аллі Ботановій, Наталі Космолінській, Анжелі Махмутовій, Тамарі Годлевській, викладачам ВНЗ, журналістам та ін.![муз4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/муз4-300x199.jpg)
Наостанок директор художнього музею Лариса Чернова побажала усім присутнім подальших успіхів та нових досягнень на професійному поприщі та висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю.