Творча зустріч, присвячена творчості відомого багатьом поета-пісняра, барда, історика Сергія Білецького, відбулася в залі Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва. Сергій – волонтер, активний учасник Революції Гідності. Звуки його гітари добре знають активісти майдану та бійці АТО. З-під його пера вийшло вже п’ять збірок віршів та пісень, які автор презентував: «Козацька Україна-Русь», «Збірник віршів та пісень з акордами про АТО», «Пізнай себе – пізнаєш світ», «Футбольний бум» та збірка «Не рвіть Україну», яка видана зовсім нещодавно за підтримки управління культури, національностей, релігій та туризму обласної державної адміністрації.![IMG_6979](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/IMG_6979-300x225.jpg)
Із першим творчим вечором-визнанням автора привітала начальник управління Ірина Трунова. Вона подякувала за активну життєву позицію, незламність духу, українську пісню, допомогу та підтримку військових, та вручила Подяку управління. Таку ж Подяку отримав волотентер Микола Кулик.![IMG_7006](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/IMG_7006-300x225.jpg)
Сергій Білецький писати вірші почав у 30 років. Сьогодні у його творчому доробку – близько 1100 віршів, 900 з яких написані за 5 останніх років. Серед них – 300 рімейків та сотня власних пісень. Зараз постійно виступає у бібліотеках школах та ВУЗах. Нагороджений орденом Устима Кармелюка за патріотичне виховання молоді. Член міської літературної спілки «Поділля». Курінний українського козацтва.![IMG_7011](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/IMG_7011-300x225.jpg)
Із своєю гітарою він нерозлучний – бере її з собою і у зону АТО, і у всі мандрівки та походи. На презентацію так само прийшов із нею. Виконував свої пісні сам та із дружиною Юлею. Також читав власні вірші, ділився спогадами із зони проведення антитерористичної операції. ![IMG_7030](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/05/IMG_7030-300x225.jpg)